Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S

Код: 01571

Гарантія - 12 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S

Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S

Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S Оснащений УФ-лампою, побутової зволожувач Deerma DEM-F628S насичує повітря очищеним водяною парою і підтримує оптимальний рівень зволоженості в приміщенні. Адже відомо, що як сухий,

Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S

Оснащений УФ-лампою, побутової зволожувач Deerma DEM-F628S насичує повітря очищеним водяною парою і підтримує оптимальний рівень зволоженості в приміщенні. Адже відомо, що як сухий, так і перезволожений повітря може стати причиною поганого самопочуття. Зволожувач Deerma - це саме той смарт - прилад, який без зайвих нагадувань і складних налаштувань створить здоровий і комфортний мікроклімат в будинку і офісі.

Очищення води ультрафіолетом

Щоб гарантувати повну безпеку для здоров'я, перед перетворенням у водяній туман вода проходить стадію глибокого очищення УФ-променями. Вбудована в зволожувач ультрафіолетова лампа здатна повністю очистити воду на біологічному і фізичному рівні. Ви можете бути впевнені, що для зволоження повітря в будинку використовується чиста до останньої краплі вода.

Оптимальний рівень зволоженості

Deerma DEM-F628S швидко зволожує повітря в приміщенні і , досягнувши оптимальних показників, автоматично знижує інтенсивність роботи. Прилад здатний з високою точністю визначати і самостійно підтримувати потрібний рівень зволоженості. Контролюючи вологість повітря в встановлених межах від 45 до 90%, зволожувач не допускає пересушування повітря в кімнаті або його перенасичення водою.

Вся інформація на дисплеї

Великий і яскравий дисплей містить вичерпну інформацію про стані атмосфери в кімнаті і про поточний режим роботи приладу. Так, на дисплей виводяться актуальні дані про температуру і вологість повітря, щоб ви могли оперативно коригувати ці показники.

Не завадить комфортному відпочинку

Зволожувач Deerma DEM-F628S працює настільки безшумно (Рівень шуму 30 дБ), що ви зможете відпочити і розслабитися, зовсім не помічаючи його в кімнаті. Щоб світіння дисплея не дратувало очі, його можна відключити тривалим натисканням на кнопку таймера. Таймер допоможе запрограмувати роботу зволожувача, щоб вам не довелося витрачати час на ручне управління.

Цілий день роботи без дозаправки

В бак зволожувача Deerma DEM-F628S поміщається 5 л води. Цього цілком вистачить на цілий день роботи зволожувача навіть при інтенсивному режимі зволоження. Прилад підтримує три режими потужності, які можна міняти в залежності від стану повітря в кімнаті. У режимі інтенсивного зволоження Deerma DEM-F628S розпорошує до 300 мл / год.

Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

12