Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Фумігатор Xiaomi MiJia Mosquito Repellent White (DWX02ZM) (CVT4002CN / CVT4004CN)

Код: 00148

Гарантія - 3 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Фумігатор Xiaomi MiJia Mosquito Repellent White (DWX02ZM) (CVT4002CN / CVT4004CN)

Фумігатор Xiaomi MiJia Mosquito Repellent White (DWX02ZM) (CVT4002CN / CVT4004CN)

Літо - не тільки пора відпусток і тепла, але ще і час пікової активності кровоссальних комах. Комарі, москіти, мошка - не дрімають і хочуть покуштувати свіжої

Літо - не тільки пора відпусток і тепла, але ще і час пікової активності кровоссальних комах. Комарі, москіти, мошка - не дрімають і хочуть покуштувати свіжої людської крові. Щоб забезпечити своєму оселі максимальний захист від шкідливих комах скористайтеся фумігатором MiJia Mosquito Repellent. Він ефективно відлякує кровоссальних комах і захищає ваше житло і ваш комфорт.

В якості діючої речовини в фумігаторе використовується тетрафлутрін - репелент від комарів, випускається японською фірмою Aspen Pharmaceutical Co. Він нанесений на спеціальні платівки, виконані у формі сот, що збільшує площу його випаровування, а значить - і ефективність. На одну платівку наноситься 500 мг діючої речовини.

Діючого речовини пластинки репелента вистачить на 720 годин роботи, а оскільки середній час сну людини становить 8 годин на добу, то, включаючи репелент на ніч, ви забезпечите собі спокійний сон на 90 днів - тобто, на три літніх місяці!

MiJia Mosquito Repellent підходить для використання в кімнатах, площею до 28 квадратних метрів. Для того, щоб підвищити ефективність фумігатора ви можете закрити вікна і двері в свою кімнату, щоб зменшить потік повітря.

Для збільшення ефективності випаровування діючої речовини з поверхні таблетки фумігатор оснащений невеликим вентилятором, який забезпечує рух повітря і забезпечує циркуляцію тетрафлутріна в кімнаті.

Розгорнути

Характеристики

ГАДЖЕТИ

Гарантія

3 міс.