Про нас

Інтернет-магазин ENOT- electronics store - це сучасний магазин електроніки та аксесуарів в Україні. Наше завдання - не просто надати вам можливість купувати товари онлайн, ми хочемо познайомити вас з абсолютно новим світом найновіших Гаджетів і домашньої техніки в Україні і світі. Кожен день колектив ENOT- electronics store розвивається і ретельно вивчає світові тренди, щоб знайомити вас з товарами найвідоміших брендів, а також якісними продуктами невеликих, але розвиваються. Наш проект був заснований в серпні 2018 року (хоча наша компанія має дуже давню історію ще з 2005 року в оптових поставках). Основним напрямком діяльності ENOT- electronics store є продаж товарів для людей які прагнуть до нового, сучасного. Ми популяризуємо гаджети в маси і підтримуємо розвиток цифрових технологій.


Наша мета - дати нашим відвідувачам максимально якісний сервіс. Доступні ціни, величезний асортимент товарів, висока якість продукції і гарантійне обслуговування - головні секрети успіху компанії ENOT- electronics store. Ми дбаємо про те, щоб ви якомога більше дізналися про кожен товар, тому на сайті можна знайти докладний опис товарів, його характеристики, опції, а також фотографії та відео.У нашому каталозі товарів ми робимо акцент на якісну продукцію від топових світових брендів, які можна купити в онлайн режимі.

 

ENOT- electronics store - це інтернет-супермаркет для всіх, не важливо професіонал в електроніці або новачок який рідко стикається з гаджетами, наш сайт створений для всіх від малого до старого.