Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Випрямляч для волосся Dyson Corrale Professional Edition - Black/Purple (322962-01)

Код: en-000097

Гарантія - 3 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Випрямляч для волосся Dyson Corrale Professional Edition - Black/Purple (322962-01)

Випрямляч для волосся Dyson Corrale Professional Edition - Black/Purple (322962-01)

Dyson Corrale Black/Purple легко впорається з пухнастим та неслухняним волоссям. З ним ідеальне укладання забезпечене щодня. Інженери компанії розробили спеціальну технологію, яка захищає волосся від перегріву, щоб у

Dyson Corrale Black/Purple легко впорається з пухнастим та неслухняним волоссям. З ним ідеальне укладання забезпечене щодня. Інженери компанії розробили спеціальну технологію, яка захищає волосся від перегріву, щоб у них був здоровий вигляд. Завдяки своїй компактності стайлером Dyson можна користуватися не лише вдома, а й брати із собою на роботу чи в подорожі.

Особливості моделі

Компанія Дайсон створила інноваційні продукти для стайлінгу, які є максимально комфортними та корисними для користувача. Dyson Corrale Black/Purple значно відрізняється від звичних для нас випрямлячів наступними характеристиками:

  • Матеріал вирівнювальних пластин – марганцево-мідний сплав, який при захопленні пасм підлаштовується під їх форму. Це забезпечує менше пошкодження волосся завдяки нижчому рівню нагрівання.
  • Спеціальні датчики контролюють оптимальний рівень температури, вимірюючи її 100 разів на секунду, щоб укладання було максимально безпечним для вашого волосся.
  • За необхідності Dyson Corrale можна використовувати без проволоки, він може працювати до 30 хвилин. Для тривалішої роботи його можна під'єднати до мережі за допомогою шнура завдовжки 2,2 м.
  • До комплекту входить зарядна док-станція, яка дозволяє зарядити пристрій до 90% за 40 хвилин.
  • Стайлер має три температурні режими: 165, 185 та 215 градусів для різних типів волосся.

Переваги випрямляча Дайсон

Dyson Corrale Black/Purple – це ваш незамінний помічник для ідеального щоденного укладення. Він завоював популярність завдяки своїм незаперечним перевагам:

  • Турбота про здоров'я вашого волосся: гнучкі пластини якісно вирівнюють волосся без ризику перегріву.
  • Компактність дозволяє використовувати його в будь-якому зручному для вас місці і при транспортуванні не займає багато простору.
  • З його допомогою можна вирівнювати прядки або ж створювати локони, все залежить від вашого настрою та образу.
  • Пристрій автоматично відключається через 10 хвилин, якщо його не використовувати. А завдяки замку-блокатору стайлер можна сховати у чохол одразу після завершення укладання, не чекаючи остигання пластин.

Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

3