Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Ручний пилосос Dyson Gen5 Detect Nickel/Purple (448853-01)

Код: en-000102

Гарантія - 3 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Ручний пилосос Dyson Gen5 Detect Nickel/Purple (448853-01)

Ручний пилосос Dyson Gen5 Detect Nickel/Purple (448853-01)

Dyson Gen5detect Absolute Найпередовіша на сьогоднішній день технологія пилососів. Вагою 3,5 кг та інноваційними передовими технологіями. Gen5detect переконує високу потужність всмоктування та високоефективну систему фільтрів HEPA з

Dyson Gen5detect Absolute

Найпередовіша на сьогоднішній день технологія пилососів. Вагою 3,5 кг та інноваційними передовими технологіями. Gen5detect переконує високу потужність всмоктування та високоефективну систему фільтрів HEPA з технологією виявлення пилу та науковими доказами на дисплеї.

Найсучасніший бездротовий пилосос Dyson на сьогодні.

Тонка насадка для підлоги Slim Fluffy з функцією виявлення пилу робить частинки пилу та бруду видимими на твердих підлогах, які не видно неозброєним оком. П'єзоелектричний датчик обчислює кількість і розмір частинок, що вбираються, і автоматично збільшує потужність всмоктування для більшої кількості пилу. Тривалий час роботи Дайсона на сьогодні. Незмінно висока потужність всмоктування до 70 хвилин.

Висока потужність всмоктування Dyson

Dyson Gen5detect має наш найшвидший та найпотужніший двигун. Він працює зі швидкістю 135 000 об/хв, що забезпечує високу потужність всмоктування Dyson серед бездротових пилососів.

Точно вирівняний світловий промінь

Спеціальна лінза поширює світло у формі віяла, рівно на 1,5 вниз та на висоті 7,3 мм над землею, щоб освітлювати пил та бруд, а не землю.

Насадка для підлоги Digital Motorbar

Інтелектуально адаптує потужність всмоктування до різних типів статі. Ламелі для видалення волосся автоматично звільняють щітку від волосся під час збирання.

Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

3