Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Маршрутизатор Xiaomi Router AX3000T (DVB4423GL)

Код: en-000130

Гарантія - 3 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Маршрутизатор Xiaomi Router AX3000T (DVB4423GL)

Маршрутизатор Xiaomi Router AX3000T (DVB4423GL)

Надшвидкісний домашній інтернет Wi-Fi 6 Wi-Fi роутер Xiaomi Router AX3000T забезпечує повне покриття та стабільний сигнал у будь-якій точці вашого будинку. Ексклюзивна технологія Mesh збільшує площу покриття та

Надшвидкісний домашній інтернет Wi-Fi 6 Wi-Fi роутер

Xiaomi Router AX3000T забезпечує повне покриття та стабільний сигнал у будь-якій точці вашого будинку. Ексклюзивна технологія Mesh збільшує площу покриття та гарантує створення безшовного середовища Wi-Fi 6 у кожному куточку будинка. 2-ядерний процесор нового покоління та підтримка технології OFDMA підтримують одночасне підключення до 128 пристроїв та плавну роботу без перевантаження мережі.

Подвійна пропускна спроможність

Технологія Wi-Fi 6 перевершує технологію попереднього покоління Wi-Fi 5 за стабільністю, швидкістю передачі даних, а також за площею покриття. Xiaomi Router AX3000T підтримує дводіапазонну паралельну швидкість бездротового зв'язку до 2976 Мбіт/с, завдяки чому ви зможете дивитися фільми у форматі 4К онлайн без буферизації та грати у будь-які сучасні ігри на високих налаштуваннях.

Ефективна передача даних із OFDMA

Технологія OFDMA забезпечує відправку даних одночасно декільком пристроям за одну передачу, помітно збільшуючи швидкість підключення та знижуючи затримку в мережі, тоді як роутери попередніх поколінь здійснюють кілька передач за принципом один пристрій – одна передача. Таким чином, навіть велика кількість одночасно зареєстрованих пристроїв не перевантажує мережу та працює плавно.

Сигнал, що проходить крізь стіни

Технологія Xtra Range + додаткова антена 5 ГГц збільшують потужність сигналу 5G і радіус дії мережі, роблячи з'єднання максимально швидким, стабільним і надійним у найвіддаленіших куточках будинку.

Жодних збоїв та розривів

Власна розробка Xiaomi технологія Mesh-мережі гарантує, що у вашому будинку більше не буде мертвих зон або місць з нестабільним сигналом. При переміщенні по будинку відбувається автоматичне перепідключення до найшвидшої точки. Всі модулі утворюють єдину мережу, і, якщо станеться помилка або збій у роботі вузла, система перенастроюється з урахуванням проблеми, щоб забезпечити стабільне підключення кожного пристроя в будь-якій точці будинку.

До 128 пристроїв у мережі

Потужний двоядерний процесор забезпечує стабільно високу швидкість передачі, тому вся система оптимізована для високої продуктивності, незалежно від кількості підключених пристроїв. Xiaomi Router AX3000T з 256 Мб пам'яті дозволяє підключати до мережі до 128 пристроїв одночасно. Ви можете дивитися потокове відео у високій роздільній здатності, працювати над ресурсомісткими проектами, грати в онлайн ігри з різних пристроїв і не відчувати нестачі ресурсу.

Підключення без паролів

Більше не потрібно вводити довгі паролі. Використовуйте підключення NFC: просто торкніться новим пристроєм до роутера в області NFC, щоб швидко і безпечно приєднатися до домашньої мережі.

Пріоритет для пристроїв Xiaomi/Redmi

Роутер Xiaomi Router AX3000T автоматично розпізнає смартфони та планшети Xiaomi/Redmi та надає їм повний карт-бланш, забезпечуючи їх пріоритетною швидкістю та стабільним сигналом без розривів. Тому ваші пристрої Xiaomi/Redmi працюють плавно за будь-яких сценаріїв, будь то потокова трансляція відео або динамічна гра без затримок і лагів.

Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

3