Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 NFC Black (BHR6002GL)

Код: en-000400

Гарантія - 12 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Виробник:
Xiaomi

Серія:

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 NFC Black (BHR6002GL)

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 NFC Black (BHR6002GL)

Нове покоління смарт-браслетів Смарт-годинник Mi Smart Band 7 – новий гравець, що перемагає. Модель отримала вдосконалений дизайн із можливістю зміни цифрових інтерфейсів (більше 100 штук),

Нове покоління смарт-браслетів

Смарт-годинник Mi Smart Band 7 – новий гравець, що перемагає. Модель отримала вдосконалений дизайн із можливістю зміни цифрових інтерфейсів (більше 100 штук), що відображаються на великому екрані 1.62”. Має функції цілодобового моніторингу показників кисню у крові та серцевого ритму, відстеження циклів сну. Понад 110 режимів для занять спортом. 14 днів автономності. Водонепроникний корпус (5 Атм) одягнений у стильний ремінець на вибір: класичні варіанти, яскраві тони, кольорові хакі.

Збільшений AMOLED-дисплей

Порівняно з попередньою моделлю, ця лінійка отримала вже відчутно більше екранного простору – дисплей 1.62” на 25% більше, ніж ми бачили у 6 серії. AMOLED-матриця забезпечує яскравість за будь-яких умов освітлення. При цьому система регулює цей параметр на 100 рівнях, обираючи оптимальний. Щільність пікселів дорівнює 326 ppi, що дозволяє формувати наповнену барвами картинку високої чіткості.

Юзабіліті високого рівня

Для взаємодії з функціоналом задіяний надзвичайно зручний інтерфейс, який користувач може кастомізувати під себе. Так ви отримуєте архів зі 100+ варіантів оформлення екрана з різними опціями та швидким доступом до необхідних інструментів. Навігація стала зрозумілою, а якісний рендеринг та покращена анімація роблять використання техніки таким, що приносить тільки позитивні емоції. Виберіть дані, які ви бажаєте бачити на дисплеї з функцією AOD.

Тренування підвищеної ефективності

Функція аналізу тренувань дасть відповіді на питання щодо фізичної активності. Завдяки тому, що браслет відстежує параметр EPOC (споживання кисню після тренування, допалювання калорій), він показує де ви перестаралися, а де недотиснули. Максимальне споживання кисню (VO2 max) здатне дати уявлення про вашу аеробну форму. Пристрій пропонує тривалість відновлювального періоду. З отриманих даних виводиться загальний рейтинг спортсмена у середньому значенні.

Понад 110 спортивних режимів

Забудьте про похибки при підрахунку спалених калорій та інші незручності, якими грішили ранні моделі фітнес-трекерів, що не враховують нюансів різних типів активності. Розумний годинник Mi Smart Band 7 заточений під 110 режимів, серед яких ви точно знайдете свій вид спорту. Список активностей суттєво виріс: футбол, біг, велоспорт, плавання, аеробіка, пілон, танці, йога, фігурне катання та ін. І це лише частина доступних програм.

Стійкий до дії вологи

Плавати разом із годинником – легко. Вам доступні 4 режими такої активності, при цьому з можливістю повного занурення. Водостійкість рівня 5 Атм дає досить великий запас міцності для застосування техніки в різних умовах (за винятком гарячої води і дайвінгу). У будь-яку погоду ви завжди зможете бути впевнені в роботі девайсу, який не підведе.

Контроль рівня сатурації

Рівень вмісту кисню у крові (SpO2) – один із ключових показників здоров'я, доступних для оцінки без складних маніпуляцій. Браслет налаштований на вібрацію, коли цей параметр знижується (менше 90%). Будь-який потенційний ризикований фактор може бути заздалегідь усунений, якщо вчасно звернути на нього увагу.

Дані про серцевий ритм

Ще одна важлива характеристика роботи організму – кількість серцевих скорочень. Цей параметр відстежується у реальному часі, контроль триває протягом дня. Дані надаються для прочитання у зручному форматі зрозумілих графіків. Якщо пульс вийшов за межі норми, вібрація обов'язково сповістить власника Mi Smart Band 7.

Винятково міцний сон

При підключенні до смартфону можна вивчити інформацію за ще одним цікавим показником – якістю сну. Смарт-годинник відстежує всі його фази (повільний, швидкий, їх стадії), орієнтуючись на ваш пульс, ритмічність та глибину дихання. Переглянувши сонну активність, можна легко зрозуміти, чому весь день почувався розбитим.

Здоров'я – головний пріоритет

Продукт насамперед орієнтований на тих, хто стежить за здоров'ям. Моніторинг таких показників, як рівень стресу та індекс особистої активності, також допоможе визначити, як краще скоригувати свій режим, аби досягти гарного самопочуття. Практика дихальних вправ дозволить зосередитися та заспокоїтися. Окремо для жінок винесено функцію фіксації менструальних циклів.

Зручна магнітна зарядка

Нова модель дає власнику ще більшої свободи. Тепер ви можете заряджати пристрій лише 2-3 рази на місяць – 14 днів автономності при звичайному режимі використання гарантовано. Якщо потенціал смарт-браслету задіяно посилено, то енергії вистачить на 9 днів. Підключення магнітної зарядки інтуїтивно зрозуміле: кабель притягується до гнізда, як тільки ви підносите їх одне до одного.

Допоміжний функціонал

Крім згаданих інструментів модель Mi Smart Band 7 може похвалитися масою функціоналу, здатного покращити життя власника. Чого тільки варті будильник, пошук телефону, таймер, прогноз погоди, повідомлення про виклики та SMS, ліхтарик. Цей годинник дійсно розумний!

Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

12

Серія:

NFC