Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Відеореєстратор 70mai Dash Cam M500 128GB

Код: en-000403

Гарантія - 12 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Відеореєстратор 70mai Dash Cam M500 128GB

Відеореєстратор 70mai Dash Cam M500 128GB

Подбайте про свою безпеку під час водіння Відмінна якість зображення за будь-яких умов M500 пропонує розширені можливості запису з роздільною здатністю 2592 x 1944p. Його кут

Подбайте про свою безпеку під час водіння

Відмінна якість зображення за будь-яких умов

M500 пропонує розширені можливості запису з роздільною здатністю 2592 x 1944p. Його кут огляду 170° мінімізує сліпі зони для надширокого поля зору. Завдяки діафрагмі F2.0 зображення виходять неймовірно чіткими навіть за слабкого освітлення. Крім того, технологія HDR дозволяє камері адаптуватися до поточних умов, забезпечуючи таким чином природне, рівномірно освітлене, деталізоване зображення.

Вбудована пам'ять eMMC

Відеореєстратор 70MAI M500 має вбудовану пам'ять eMMC 5.1 об'ємом 32 ГБ, тому немає необхідності в додатковій карті пам'яті. Запис надзвичайно стабільний, а термін його служби в кілька разів довший, ніж у SD і TF карт. Найвища швидкість запису – до 150 МБ/с, а швидкість читання – до 230 МБ/с.

Безпека під час руху та на місці

Якщо буде виявлено раптовий удар або зіткнення під час руху або в нерухомому стані, вбудований G-сенсор ініціює запис. Екстрені записи автоматично блокуються у відповідній папці та не перезаписуються. Крім того, M500 сповістить вас голосовою підказкою після перезапуску, якщо буде записано екстрене відео.

Щоб скористатися режимом паркування, вам потрібно придбати модуль живлення 70MAI Hardwire Kit UP03, який продається окремо.

Покадрова зйомка

Функція таймлапсу буде стискати кожні 30 хвилин відзнятого матеріалу до 1 хвилини, що заощадить багато місця в пам'яті камери. Щоб швидко зафіксувати ключові моменти, ви можете відтворити години відео з камер спостереження всього за кілька хвилин.

Щоб скористатися цією функцією, необхідно придбати силовий модуль режиму паркування 70MAI Hardwire Kit - Midrive UP03, що продається окремо.

Більше ніяких проблем з повною пам'яттю!

Завдяки функції циклічного запису старі записи автоматично перезаписуються новими, надаючи вам необмежений простір для запису. Записи позаштатних подій зберігаються в спеціальній папці і не перезаписуються.

ADAS – неоціненна підтримка водія під час руху

Відеореєстратор 70MAI M500 попередить вас голосовим повідомленням про потенційні небезпеки на дорозі, такі як занадто коротка відстань до автомобіля, що рухається попереду, або виїзд зі смуги руху. Інтелектуальний алгоритм штучного інтелекту швидко та ефективно виявляє пішоходів та велосипедистів на одній смузі перед автомобілем. Голосове оповіщення, що видається веб-камерою, може запобігти удару.

GPS і ГЛОНАСС

Камера 70MAI M500 дозволяє відстежувати ваше місцезнаходження та швидкість у режимі реального часу, і все це завдяки навігаційній системі на основі супутників GPS та ГЛОНАСС для підвищення точності даних. Більше того, функція відстеження маршруту дозволить вам отримати доступ до карти пройденого маршруту після кожної поїздки в додатку 70MAI.

Керуйте своїм M500, не відриваючи рук від керма

Просто дайте голосову команду камері, щоб активувати такі функції: зробити фотографію, почати екстрений запис, увімкнути або вимкнути точку доступу Wi-Fi, а також увімкнути або вимкнути запис аудіо.

Надайте своєму відео науково-фантастичного вигляду

Надайте відзнятому матеріалу сучасного, футуристичного вигляду, накладаючи дані та візуальні ефекти, які включають: швидкість, висоту та напрямок, прискорення/уповільнення, повороти ліворуч і праворуч, повороти в гору та спуск, кут нахилу, виділення дорожньої розмітки, пішоходів, попереду, знаки обмеження швидкості та зелене світло. Накладання ефектів доступні для перегляду в додатку 70MAI.

Контроль стану тиску в шинах

70MAI M500 також пропонує підключення датчиків тиску в шинах TPMS T04, призначених для цієї моделі. З ними ви матимете доступ до інформації в режимі реального часу про стан тиску та температури в шинах у спеціальному додатку 70MAI. Коли датчики виявлять неправильне значення, камера видасть голосове попередження, щоб запобігти небезпечним ситуаціям, які можуть виникнути під час подорожі автомобілем. Установка датчиків TPMS гранично проста і безпроблемна, все, що вам потрібно, це один ключ, що входить в комплект.

Датчики 70MAI TPMS T04 продаються окремо.

Керуйте налаштуваннями за допомогою спеціального додатка 70MAI

Додаток дозволяє обмінюватися записами та керувати налаштуваннями камери, такими як: тривалість запису, чутливість G-сенсора, автоматичне відключення при вимкненому двигуні тощо.

Зміст комплекту

У комплект поставки входить: відеореєстратор 70MAI M500 32GB, монтажний кронштейн, двосторонній скотч, електростатична наклейка, наконечник для кріплення кабелю, кабель живлення USB-A/USB-C, автомобільний зарядний пристрій з двома USB-портами та документація.

Розгорнути

Характеристики

Память

Пам'ять

128ГБ

Інше

Гарантія, міс.

12

Розгорнути