Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Відеореєстратор 70mai HDR Dash Cam Set 4K A810-2 (A810 + RC12) EU

Код: en-000404

Гарантія - 12 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Відеореєстратор 70mai HDR Dash Cam Set 4K A810-2 (A810 + RC12) EU

Відеореєстратор 70mai HDR Dash Cam Set 4K A810-2 (A810 + RC12) EU

Абсолютно новий стандарт якості зображення Роздільна здатність 4K UHD Відеореєстратор 70mai A810 оснащений новітнім датчиком зображення Sony STARVIS 2 IMX678 і технологією HDR для забезпечення вражаючої якості відео. Кожна деталь

Абсолютно новий стандарт якості зображення

Роздільна здатність 4K UHD

Відеореєстратор 70mai A810 оснащений новітнім датчиком зображення Sony STARVIS 2 IMX678 і технологією HDR для забезпечення вражаючої якості відео. Кожна деталь на дорозі фіксується з максимальною чіткістю, тому ніщо не вислизає від вашої уваги. Запис зі швидкістю 60 кадрів в секунду забезпечує плавне зображення, усуваючи ефект розмиття, дозволяючи точно фіксувати такі деталі, як номерні знаки та дорожні знаки, особливо під час руху на високих швидкостях. Крім того, використання просунутого алгоритму IQ 70mai для оптимізації зображення сприяє чіткості ключових ділянок номерного знака, при цьому мінімізуючи видимість другорядних елементів навколишнього середовища, таких як дерева або високі будівлі, які можуть з'являтися у верхньому лівому та правому кутах запису.

Запис зі швидкістю 60 кадрів на секунду можливий лише з роздільною здатністю 1080p.

Чіткі кадри вночі та в умовах слабкого освітлення

70mai Dash Cam 4K A810 – це новаторський у галузі 4K-відеореєстратор, який використовує новітній датчик зображення Sony STARVIS 2. Завдяки діафрагмі F/1,8 камера A810 поглинає більше навколишнього світла, забезпечуючи чітке та яскраве зображення навіть в умовах слабкого освітлення. Більше того, технологія 70mai Night Owl Vision покращує якість нічних записів, забезпечуючи кращу чіткість, насиченість кольорів і контроль над відбиттям світла.

Виявлення руху зі штучним інтелектом у режимі паркування

У нерухомому стані A810 виявляє не тільки удари та зіткнення, спричинені іншими транспортними засобами, але й підозрілу людську діяльність перед автомобілем. Завдяки вдосконаленому алгоритму на основі штучного інтелекту камера ініціює запис, коли ідентифікує когось як потенційну загрозу. Запис зможе надати неспростовні докази крадіжки зі зломом або інших техногенних інцидентів. Матеріал з позаштатних подій збережеться в спеціальній папці, що полегшить його пошук в подальшому.

Крім того, за допомогою функції таймлапс кожні 15 хвилин відеоматеріалу з обох камер стискаються в одну хвилину, заощаджуючи місце на карті пам'яті. Крім того, це дозволяє набагато швидше відтворювати запис, тому можна швидко вловити цікаві події.

Щоб увімкнути режим паркувальника, для A810 потрібен блок живлення 70mai Hardwire Kit UP04, який продається окремо.

Розширена підтримка драйверів ADAS

ADAS постійно стежить за вашим оточенням, щоб інформувати вас про потенційні загрози за допомогою голосових повідомлень у режимі реального часу. Ви будете отримувати попередження в наступних ситуаціях: виїзд зі смуги руху, рух транспортного засобу, що рухається попереду, занадто близько до автомобіля попереду, а також можливість зіткнення з пішоходом або велосипедистом.

Вбудований GPS для позиціонування та відстеження маршруту

Завдяки вбудованому GPS відеореєстратор A810 здатний записувати та відображати деталі вашої подорожі, такі як швидкість, час та координати. Точне надання даних про місцезнаходження може бути надзвичайно важливим у разі зіткнення або аварії. Відеореєстратор також автоматично відстежує маршрут, який доступний для перегляду в додатку 70mai після кожної поїздки.

Додаток 70mai

Відеореєстратор 70mai Dash Cam 4K A810 пропонує повний контроль за допомогою спеціального додатка 70mai, доступного як для Android, так і для iOS. З його допомогою ви можете налаштувати параметри свого пристрою, такі як час запису, роздільна здатність відео, чутливість G-сенсора тощо. Це дозволяє повністю підлаштувати камеру під свої уподобання.

Надайте своїм записам дивовижного вигляду

Надайте своїм відеоматеріалам футуристичного вигляду за допомогою інноваційного накладання даних і ефектів, доступного в додатку 70mai! Ви можете доповнити свої кадри різноманітною інформацією та візуальними ефектами, такими як швидкість, висота та напрямок руху, прискорення або уповільнення, повороти ліворуч і праворуч, рух у гору та спуск, кут крену, виділення смуги руху, пішоходи та транспортні засоби попереду, знаки обмеження швидкості та зелене світло.

Віддалений моніторинг транспортного засобу

Адаптер Hardwire Kit UP04 4G - це додатковий пристрій, який розширює можливості відеореєстратора 70mai Dash Cam A810, дозволяючи при цьому отримати доступ до інтернету. Підключення цього модуля дозволяє: отримувати повідомлення про позаштатні події прямо на телефон, переглядати лайв-в'ю з камери, використовувати функцію «знайти автомобіль» і Geo Fence.

ЗАУВАЖЕННЯ! Потрібен додатковий 4G-модем 70mai Hardware Kit UP04, який буде повністю використовуватися лише після оновлення прошивки A810, запланованого на жовтень 2023 року.

Камера заднього виду RC12

Сумісна з A810 задня камера RC12, що входить до комплекту, забезпечить двоканальний запис, забезпечуючи комплексний захист вашого автомобіля як спереду, так і ззаду. Він оснащений технологією HDR, завдяки чому пропонує значне поліпшення якості записів в плані шумозаглушення і насиченості кольорів в порівнянні зі стандартними тильними камерами. Результат виходить надзвичайно чітким і деталізованим, як вдень, так і вночі, а також в умовах слабкого освітлення.

70mai A810 також можна використовувати з внутрішньою камерою FC02 (продається окремо), яка дозволяє контролювати поведінку водія або активність пасажирів в автомобілі.

A810 може працювати лише з одним додатковим пристроєм одночасно.

Зміст комплекту

У комплект входять: відеореєстратор 70mai Dash Cam 4K A810, задня камера RC12, кабелі живлення для обох камер, автомобільний зарядний пристрій, електростатичні наклейки для обох камер, монтажний кронштейн, інструмент для нахилу прокладки, посібники користувача для обох камер.

Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

12