Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 18:00

Хочете, ми Вам зателефонуємо?

Безконтактний термометр Xiaomi Mi Home iHealth (FDIR-V14) Thermometer White (NUN4003CN)

Код: en-000500
ХІТ
SALE

Гарантія - 1 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Виробник:
Xiaomi

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Безконтактний термометр Xiaomi Mi Home iHealth (FDIR-V14) Thermometer White (NUN4003CN)

Безконтактний термометр Xiaomi Mi Home iHealth (FDIR-V14) Thermometer White (NUN4003CN)

Xiaomi iHealth Thermometer є універсальним пристроєм для вимірювання температури тіла. Це електронний безконтактний термометр, який дозволяє з точністю до десятих (похибка ± 0,2 °) проводити вимірювання. Відмінне, стильне

Xiaomi iHealth Thermometer є універсальним пристроєм для вимірювання температури тіла. Це електронний безконтактний термометр, який дозволяє з точністю до десятих (похибка ± 0,2 °) проводити вимірювання. Відмінне, стильне і універсальне рішення, яке буде корисно в кожному будинку, особливо, якщо у вас є діти.

Термометр від Xiaomi оснащений точним німецьким інфрачервоним датчиком від компанії Heimann, він дозволяє виробляти точні виміри і має невелику похибку. Додатковий сенсор дозволяє коригувати вплив навколишнього середовища на результат вимірювання.

Термометр проводиться відомою компанією iHealth, яка тривалий час спеціалізується на девайсах для здоров'я. Даний електронний безконтактний термометр не має можливості синхронізуватися зі смартфоном.

  • Xiaomi iHealth Thermometer працює від 2 батарейок типу AAA. На таких батарейках пристрій здатне провести до 3000 вимірювань, значить вистачить на довго, якщо звичайно девайс не використовується в лікарняному закладі.
  • Термометр має зручний, розпізнається LED дисплей.
  • В пристрій вбудований вібромотор для інформування про успішне вимірі.

Як користуватися?

У використанні термометр Xiaomi iHealth Thermometer вкрай простий і, як заявляє, компанія, з ним впорається навіть дитина. Ось невелика інструкція про те, як користуватися безконтактним градусником. Для вимірювання необхідно:

  • Направте термометр на центр чола і тримайте його на відстані 3 см від вимірюваної області (приблизно товщина великого пальця дорослої людини). Не допускайте контакту з лобом.
  • Натисніть кнопку на термометрі.
  • Якщо вимірювання температури безконтактним градусником від Xiaomi пройшли успішно, то ви відчуєте вібрацію пристрою, і на дисплеї з'явиться значення температури тіла.

Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

1