Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 18:00

Хочете, ми Вам зателефонуємо?

Стилус Apple Pencil 1st Generation (MK0C2)

Код: en-000838
ХІТ
SALE

Гарантія - 12 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Стилус Apple Pencil 1st Generation (MK0C2)

Стилус Apple Pencil 1st Generation (MK0C2)

Працює з усіма iPad і iOS 9 додатками Сумісність : iPad Air (3-го покоління) iPad Air (4-го покоління) iPad (7-го покоління) iPad mini (5-го

Працює з усіма iPad і iOS 9 додатками
Сумісність :
iPad Air (3-го покоління)
iPad Air (4-го покоління)
iPad (7-го покоління)
iPad mini (5-го покоління)
iPad Pro 10.5"
iPad Pro 12.9" (2-го покоління)
iPad Pro 12.9" (1-го покоління)
iPad Pro 9.7" iPad (6-го покоління)
iPad (8-го покоління)
iPad (9-го покоління)

Такий звичний.Такий незвичайний.

При роботі з iPad Pro вам іноді може знадобитися додаткова точність. Для таких моментів ми створили Apple Pencil - інструмент, ще більш розкриває можливості Multi-Touch. Apple Pencil MK0C2ZM / A спроектований із застосуванням нових унікальних технологій. Однак він відразу здасться вам звичним і природним. Він дозволить застосовувати самі різні ефекти з точністю до пікселя. І надасть набагато більше творчих можливостей.

Apple Pencil стирає межі.

Навіть якщо вам ніколи не доводилося користуватися Apple Pencil, ви вже знаєте, як з ним поводитися. Він робить саме те, що ви очікуєте. І навіть більше того. Малюнок з натури, портрет аквареллю, технічний креслення - Apple Pencil стане прекрасним інструментом для всіх цих завдань. Ви зможете повністю зосередитися на творчості.

Со швидкістю думки.

Apple Pencil відрізняється від інших творчих інструментів блискавичною швидкістю відгуку. Практично непомітний проміжок між рухом вашої руки і появою штриха на екрані тепер став ще менше. Крім того, дисплей iPad Pro точно розрізняє дотику пальця і Apple Pencil. При роботі з Apple Pencil iPad Pro реєструє вдвічі більше точок, ніж при торканні пальцем, а відповідна підсистема сканує сигнал з частотою 240 раз в секунду. Ці дані потім обробляються спеціальним програмним забезпеченням, створеним Apple. Все це означає, що ваш творчий задум зможе придбати обриси на дисплеї за лічені мілісекунди.

Товщина ліній піддається тиску.

У витонченому корпусі Apple Pencil розташована складна система датчиків, що вимірюють різні зусилля і їх напрямки. Зокрема, один з цих датчиків визначає, наскільки сильно кінчик Apple Pencil тисне на дисплей. Натисніть сильніше, і лінія стане товщі. Або малюйте тонкі деталі легким дотиком. Різноманітність художніх ефектів практично нескінченно. Як і ваші можливості.

Ухил в штрихування.

Два датчика, вбудовані в кінчик Apple Pencil, обчислюють точний напрямок і кут нахилу вашої руки. Коли ви пишете або малюєте, їх відносне положення визначається дисплеєм Multi-Touch. Тому ви можете досягти ефекту затінення, просто нахиляючи Apple Pencil як звичайний олівець.

Не хвилюйтеся, рука може лежати на дисплеї.

При роботі з Apple Pencil ви можете спокійно покласти руку на дисплей. У iPad Pro застосовується спеціальна технологія розпізнавання , яка блокує сигнал, що надходить від вашої долоні. Повністю зосередьтеся на малюванні і не думайте про те, як зручніше тримати руку.

Заряджає на творчість.

Під магнітним ковпачком Apple Pencil знаходиться коннектор Lightning, який можна вставити в iPad Pro для підзарядки пристрою. Його конструкція трохи подовжена, щоб олівець можна було заряджати, навіть коли на iPad Pro надітий силіконовий чохол. Повного заряду вистачить на 12 годин малювання , креслення і редактірованія.1А якщо в процесі роботи у Apple Pencil розрядиться акумулятор, його можна зарядити від iPad Pro всього за 15 секунд і працювати ще 30 хвилин

Один інструмент для всіх мистецтв.

Висока точність і універсальність Apple Pencil роблять його ідеальним інструментом для художників - навіть тих, хто працює в традиційних техніках. Дізнайтеся, як Apple Pencil допомагає їм вдихнути життя в свої роботи.

Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

12

Серія:

Series 1