Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 18:00

Хочете, ми Вам зателефонуємо?

Стилус Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro 2018 (MU8F2)

Код: en-000839
ХІТ
SALE

Гарантія - 12 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Стилус Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro 2018 (MU8F2)

Стилус Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro 2018 (MU8F2)

Сумісність : iPad Pro 12.9 дюйма (4-го покоління) iPad Pro 11 дюймів (2-го покоління) iPad Pro 11 дюймів (1-го покоління) iPad Pro 12.9 дюйма (3-го покоління) iPad mini (6-го покоління) Абсолютно новий

Сумісність : iPad Pro 12.9 дюйма (4-го покоління) iPad Pro 11 дюймів (2-го покоління) iPad Pro 11 дюймів (1-го покоління) iPad Pro 12.9 дюйма (3-го покоління) iPad mini (6-го покоління) Абсолютно новий Apple Pencil

Apple Pencil - це зручний, точний, майже чарівний інструмент для малювання, записів і позначок, який задав дуже високий стандарт. Новий Apple Pencil піднімає цю планку ще вище. Наприклад, він розпізнає ваші дотики, тому досить подвійного торкання, щоб поміняти кисть на ластик. А ще він прімагнічівается до iPad Pro для зарядки і створення пари. Цей новий олівець підкреслює ваші здібності.

Тепер він може більше

Спробуйте прімагнітіть новий Apple Pencil до потрібної межі iPad Pro. Почувши приємний чіткий клацання, ви зрозумієте, наскільки надійно це кріплення. Як тільки олівець зафіксований на пристрої, він автоматично створює з ним пару і починає заряджатися. А ще у Apple Pencil з\'явилися нові інтерактивні можливості: можна перемикати інструменти подвійним дотиком, ні відриваючись від творчого процесу.

Новий дизайн: цільна конструкція

Користуватися Apple Pencil нового покоління ще зручніше і простіше. У нього цільна конструкція без роз\'ємів і рухливих частин, а значить , його легко зберігати.

Магія бездротового підключення

Новий Apple Pencil почне заряджатися, як тільки ви прімагнітіте його до правої межі iPad Pro. І тут же сам створить пару з вашим пристроєм. При цьому заряджати iPad Pro і Apple Pencil можна одночасно. Магія? Не зовсім. Це магніти.

Розумний інструмент для мистецтва

Моменти натхнення. Використовуйте його, щоб записати ідею , намалювати картину або накидати архітектурний ескіз. Крім того, в App Store є безліч додатків з підтримкою Apple Pencil, які дозволяють робити позначки і писати коментарі на різних документах. Це такий зручний і універсальний інструмент, що вам не захочеться випускати його з рук.

Позначки на листах, знімках екрану і на чому іншому

Ви можете додавати рукописні коментарі та ескізи в електронні листи. Можна навіть малювати прямо в офісних додатках, таких як Keynote. А ще зручно залишати позначки на знімках екрану. Такий знімок можна зробити в будь-який момент, якщо одночасно натиснути на пристрої бічну кнопку і кнопку збільшення гучності.

Один інструмент для всіх мистецтв

Apple Pencil полегшує втілення творчих задумів. З його допомогою можна писати картини аквареллю, створювати дизайн інтер\'єрів , ретушувати фотографії та багато іншого. Завдяки Apple Pencil ваші ідеї відразу знайдуть обриси.

Просунуті технології для витончених ліній

Apple Pencil оснащений безліччю передових технологій , завдяки яким їм так легко користуватися. Може навіть здатися, що у вас в руках реальний олівець, тому що Apple Pencil передає руху руки с неймовірною точністю і практично непомітною затримкою.

Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

12

Серія:

Series 2