Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Дзеркало для макіяжу Xiaomi AMIRO HD Daylight Mirror (AML004W)

Код: en-001618

Гарантія - 1 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Виробник:
Xiaomi

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Дзеркало для макіяжу Xiaomi AMIRO HD Daylight Mirror (AML004W)

Дзеркало для макіяжу Xiaomi AMIRO HD Daylight Mirror (AML004W)

Xiaomi AMIRO HD Daylight - дзеркало для макіяжу, яке створено для того, щоб ви могли легко підкреслити свою унікальну красу і зробити щоденний догляд

Xiaomi AMIRO HD Daylight - дзеркало для макіяжу, яке створено для того, щоб ви могли легко підкреслити свою унікальну красу і зробити щоденний догляд за шкірою обличчя набагато простіше. Чітке відображення і якісне освітлення, максимально наближене природному сонячному світлу, дозволять вам виключно точно наносити мейк-ап, враховуючи кожну деталь і відтінок.

Ідеальне відображення Це дзеркало покаже ваше обличчя дуже точно і максимально правдиво. Поверхня AMIRO HD Daylight виготовлена за німецькою технологією, яка забезпечує пристрою високу відбивну здатність, без спотворень і змін кольору зображення. Тобто в ньому ви будете виглядати так само, як і в реальності.

Природне освітлення

По краю дзеркала йде світлодіодне кільце, яке забезпечує м'який і яскраве світло, на 95% відповідний природному сонячному освітленню. Практично такий же, як і у професійних дзеркал для макіяжу. Така підсвічування покращує видимість і максимально точно передає відтінки.

Вбудована батарея для комфорту і мобільності

Вбудований акумулятор ємністю 2000 мАч позбавляє вас від необхідності постійно купувати батарейки, а також дає можливість вільно переносити дзеркало з кімнати в кімнату. Причому вистачить його надовго. На одному заряді AMIRO HD Daylight може опрацювати до двох тижнів, при використанні кожен день протягом 30 хвилин.

Кілька рівнів яскравості

Підбирайте зручне вам освітлення за допомогою декількох рівнів інтенсивності, які змінюються від мінімального в 300 люкс до максимального 900 люкс. Завдяки цьому, дзеркало без проблем адаптується до різних зовнішніх умов, денного або нічного висвітлення і здатне показувати вам найменші деталі шкіри і макіяжу.

Зручна підставка з регульованим нахилом

  • Зображення високої чіткості, без спотворень
  • Підставка для косметичних приладдя

Розгорнути

Характеристики

АКСЕСУАРИ>Кабелі та Перехідники>Відеорозгалужувачі, відеокомутатори

Гарантія

1