Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Xiaomi Mi WiFi Router 4C White (DVB4209CN)

Код: en-001711
ХІТ

Гарантія - 3 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Xiaomi Mi WiFi Router 4C White (DVB4209CN)

Xiaomi Mi WiFi Router 4C White (DVB4209CN)

Ефективний маршрутизатор Xiaomi Mi WiFi Router 4C - якісний і ефективний роутер від компанії Xiaomi з вдосконаленими характеристиками.

Ефективний маршрутизатор

Xiaomi Mi WiFi Router 4C - якісний і ефективний роутер від компанії Xiaomi з вдосконаленими характеристиками. Такі нові функції як високий коефіцієнт посилення антени АРР, інтелектуальне управління, високий рівень безпеки - ті переваги, заради яких користувачам потрібно купувати цей роутер. Крім того, він забезпечить безпечну стабільну роботу на тривалий період, потужний сигнал і можливість охопити велику кількість пристроїв. Xiaomi Mi WiFi Router 4C оснащений 4 антенами, за рахунок цього сигнал посилюється в рази. Швидкість роботи гаджета підкріплена інтегрованим 2-ядерним процесором, який має 64 Мб пам'яті.

Інноваційний гаджет

Xiaomi Mi WiFi Router 4C просто створений для функціонування в розумному будинку. Він оснащений Gigabit Wi-Fi 802.11N і прискорювачем завантаження. Це забезпечує швидкість в кілька разів більшу ніж в інших моделях і охоплює велику площу покриття. Розроблено спеціальну систему захисту особистих даних від проникнення вірусів або хакерів, максимально до пристрою можливо підключити до 64 гаджетів. За допомогою програми АРР ви віддалено зможете управляти роутером і регулювати необхідний захист мережі.

Додаткові можливості

Щоб ефективно використовувати маршрутизатор Xiaomi Mi WiFi Router 4C, потрібно правильно підключити пристрій. Для цього потрібно підключити роутер до електромережі, потім за допомогою програми на будь-якому обраному гаджеті створити безпечну конфігурацію налаштувань, підключитися до створеного захисного з'єднання. Після цього необхідно підключити до роутера всі потрібні гаджети в будинку і розподілити до їх споживання інтернет-трафік.

Загальні характерістікіВідWi-Fi роутерСтандарти связі802.11n, MIMO, 2.4 ГГцІнтерфейси і портиWAN Ethernet 10/100 Мбіт / сек, 2 порти LAN 100 Мбіт / секХарактеристики передатчикаМаксимальна швидкість (бездротовий канал)300 Мбіт / сАнтеннивнешніх 4 шт;Функції і оснащеніеФункцііNAT, Firewall, DHCP-серверРежіми работимаршрутізатор, міст (бридж)Стандарти безопасностішіфрованіе WEP, шифрування WPA, шифрування WPA2Поддержка VPNVPN pass throughУправленіеWeb-інтерфейсОб'ем памятіоператівной - 64 Мб; флеш-пам'яті - 16 МбПрочееВес260 гРазмери131х200х235 мм
Розгорнути

Характеристики

АКСЕСУАРИ>Кабелі та Перехідники>Відеорозгалужувачі, відеокомутатори

Гарантія

3

Інше

Серія:

China Version

Розгорнути