Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Розумні ваги Xiaomi Mi Smart Scale 2 White (NUN4056GL)

Код: en-001746

Гарантія - 12 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Розумні ваги Xiaomi Mi Smart Scale 2 White (NUN4056GL)

Розумні ваги Xiaomi Mi Smart Scale 2 White (NUN4056GL)

Xiaomi Mi Scale 2 - це друге покоління розумних ваг, яке відрізняється більш високою точністю вимірювань і поліпшеним функціоналом. Вони будуть корисні тим, хто веде здоровий

Xiaomi Mi Scale 2 - це друге покоління розумних ваг, яке відрізняється більш високою точністю вимірювань і поліпшеним функціоналом. Вони будуть корисні тим, хто веде здоровий спосіб життя, займається фітнесом або працює над скиданням зайвої ваги. Ці ваги допоможуть стежити за змінами показників, а корисне додаток Mi Fit буде не тільки збирати і зберігати всю статистику, але і допоможе скласти програму тренувань. Почніть свій шлях до здоров'я вже зараз.

Чутливий датчик підвищеної точності

Завдяки новому датчику з марганцевої сталі Mi Scale 2 здатні відстежувати коливання ваги з точністю до 50 грам. Тому ви можете відстежувати зміни навіть протягом дня і коригувати свій режим харчування і занять при необхідності.

Корисне додаток

Тримайте ситуацію під контролем за допомогою спеціального фітнес-додатки Mi Fit. Кожне зважування зберігається в пам'яті ваг, а при синхронізації зі смартфоном вся історія завантажується в додаток. Воно не тільки зберігає всі ваші вимірювання, але і дає рекомендації щодо поліпшення здоров'я. Це допомагає відслідковувати прогрес і правильно складати програму тренувань.

Зважують все

Розумні ваги Xiaomi Mi Scale 2 настільки точні, що можуть використовуватися для зважування невеликих предметів, посилок і інших речей масою до 100 грам.

Підтримуйте баланс

Xiaomi Mi Scale 2 вміють розраховувати балансувальне зусилля - важливий показник, який демонструє наскільки добре ви володієте своїм тілом. Для того, щоб дізнатися цей параметр, вам потрібно встати на ваги однієї ногою і простояти так кілька секунд, закривши очі. Після чого ваги розрахують все, а готовий результат можна буде подивитися в додатку.

Автоматичне розпізнавання користувачів

Смарт ваги вміють автоматично розпізнавати всіх членів сім'ї за їх вагою і зберігають інформацію про поточний зважуванні в особистому профілі кожного користувача. Також у ваг є гостьові профілі, в яких дані не зберігаються і статистика не ведеться.

На допомогу батькам

Mi Scale 2 допоможуть дізнатися скільки важить дитина без довгих умовлянь, клопоту і будь-яких зусиль. Щоб дізнатися вага малюка, дорослому необхідно спочатку стати на ваги самому, а потім взяти дитину на руки і зважитися разом з ним. Додаток проведе розрахунки і видасть точну вагу малюка.

Функціональний дизайн і надійність

Xiaomi Mi Scale 2 елегантні в своїй простоті і відрізняються високою якістю виконання. Верхня пластина ваг зроблена зі спеціального загартованого скла з ретельно обробленими гранями і закругленими кутами. Завдяки чому прекрасно протистоїть тріщинах і іншим пошкоджень. А прихований цифровий LED-дисплей, прекрасно видно в будь-який час доби, але при цьому абсолютно непомітний, коли ваги вимкнені. І тому не порушує їх мінімалістичний образ.

Детальніше:

Розгорнути

Характеристики

ТЕХНІКА ДЛЯ ДОМУ ТА КУХНІ>Прання, прасування, прибирання>Ваги підлогові

Гарантія

12 міс.