Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 18:00

Клавіатура Baseus GAMO One-Handed Gaming Keyboard Black (GMGK01-01)

Код: en-002011
ХІТ
ЕКСКЛЮЗИВНО

Гарантія - 1 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Клавіатура Baseus GAMO One-Handed Gaming Keyboard Black (GMGK01-01)

Клавіатура Baseus GAMO One-Handed Gaming Keyboard Black (GMGK01-01)

Азіатська фірма не перестає дивувати нас всілякими рішеннями. Так, це правда, що телефонний відділ Xiaomi є основним представником цієї марки, але китайський гігант стосується всіх паличок.

Азіатська фірма не перестає дивувати нас всілякими рішеннями. Так, це правда, що телефонний відділ Xiaomi є основним представником цієї марки, але китайський гігант стосується всіх паличок. І тепер настала черга ігрової клавіатури, яка стане вашим кращим союзником в іграх на зразок Fortnite. Тут мова йде про одноручну ігровій клавіатурі Xiaomi Baseus GAMO (GK01). Таким чином, що базується в Пекіні фірма об'єднала зусилля з виробником Baseus для випуску портативної ігрової телефону. Модель, в якій, як ви бачите, є все, що потрібно для максимально ефективного використання ваших улюблених ігор найбільш зручним для вас способом. Як зазвичай з рішеннями фірми, ця нова клавіатура для мобільного телефону або планшета Baseus GAMO фінансування X.

Це ігрова клавіатура з підсвічуванням, так що ви можете використовувати її в умовах низької освітленості. Крім того, китайська фірма взяла до уваги, що вам не потрібно мати всі клавіші для гри, тому вона скоротила загальну кількість доступних до 35. Однак найбільш часто використовувані, такі як F5, Alt або Escape, будуть присутні. І будьте обережні, ці 35 клавіш є Cher ідеально MX Blue Switch, механічну якістю. Таким чином, ви гарантуєте дійсно комфортні відчуття, натискаючи кожну з клавіш цього ігрового гаджета на своєму мобільному телефоні або планшеті. Крім того, він пропонує хрестоподібну головку внизу, що ідеально підходить для відтворення певних назв, для яких потрібно це периферійний пристрій. Найкраще, ця модель поставляється з адаптером з двома портами USB. Причина? Ви зможете підключити додаткову миша для дійсно повного ігрового процесу для будь-якого підтримуваного назви. Ви можете підключити цей Baseus GAMO до свого телефону або планшету за допомогою USB-кабеля типу C або за допомогою Bluetooth-з'єднання, вбудованого в цей пристрій. Як не могло бути інакше, у вас також є додаток, яке дозволяє вам налаштовувати різні клавіші цієї механічної клавіатури Baseus GAMO Xiaomi для виконання певних функцій одним натисканням клавіші, беручи до уваги, що пропонує дуже розмірений (24,51 х 15,02 х 3,90 см). ), На додаток до ваги 514 грам, є ідеальним продуктом, щоб доставити вас куди завгодно.

Функції: Механічний ключ Натисніть 35 клавіш розкладки клавіатури Не конфліктують всі ключі Балансувальний ключ для супутникової осі ABS Лазерна Різьба Прозорий Keycap 34 помаранчеві підсвічування Оптимізація високочастотного ключового положення Характеристики: Марка: Baseus Модель: GK01 Назва: GAMO Одноручна ігрова клавіатура GK01 Матеріал: ПК + силікон Чорний колір Інтерфейс: Стандартний USB Розмір продукту: 245,4 * 150,2 * 39 мм Вес продукту: 514,5 м (без упаковки) Сертифікація безпеки: CE, RoHS Сумісність: Підтримка мобільного ігрового адаптера Baseus GAMO GA01, WIN 2000 / XP / ME / Vista / 7/8/10, Android, Linux, системи мобільного телефону iP, комп'ютерної системи iP і т. Д.

Розгорнути

Характеристики

АКСЕСУАРИ>Кабелі та Перехідники>Відеорозгалужувачі, відеокомутатори

Гарантія

1