Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 18:00

Пусковий пристрій (бустер) для авто BASEUS Super Energy Pro Car Jump Starter 1000A 12000mAh | 1USB / 1Type-C, 3A | (CRJS03-01)

Код: en-003427
ХІТ

Гарантія - 3 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Виробник:
Baseus

Серія:

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Пусковий пристрій (бустер) для авто BASEUS Super Energy Pro Car Jump Starter 1000A 12000mAh | 1USB / 1Type-C, 3A | (CRJS03-01)

Пусковий пристрій (бустер) для авто BASEUS Super Energy Pro Car Jump Starter 1000A 12000mAh | 1USB / 1Type-C, 3A | (CRJS03-01)

Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter Бустер Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter дозволить забути про те, що таке проблеми з акумулятором

Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter

Бустер Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter дозволить забути про те, що таке проблеми з акумулятором автомобіля. Пристрій швидко приводить його в дію, тривалий час тримає заряд, має додаткові функції. Безпека конструкції виведена на вищий рівень: при використанні здійснюється контроль сили струму, запобігання перезаряду, коротким замиканням та ін. Будова швидкоз'ємних затискачів відрізняється ергономікою і захищеністю.

Низький рівень споживання енергії

Ємність акумулятора літієвого типу склала 12 000 мАг, що дає відчутний запас енергії для експлуатації. Тестування на Toyota Crown Royal показало, що одного заряду вистачає на 50 запусків за 0.3 сек. Малопотужний ток дозволяє батареї довго підтримувати ресурс, не втрачаючи заряду навіть якщо ви не підзаряджали бустер близько року. На екрані представлені процентні значення залишку енергії.

Бензин і дизель

Чудова якість спрацьовування простежується при взаємодії з бензиновими і дизельними автомобілями. Будь-який транспортний засіб тепер можна привести в дію буквально за секунду, тому що сучасна конструкція з 4-осередковими батареями працює набагато ефективніше 3-осередкових аналогів. Забудьте про тривале очікування – отримуйте результат миттєво. Девайс сумісний з бензиновими двигунами 12V/6.0L і дизельними 12V/3.5L.

Функціонал ліхтаря

Крім основної функції, Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter забезпечений деякими опціями, які спрощують взаємодію з авто. Вбудований ліхтар допоможе провести огляд внутрішніх складових капота в умовах поганого освітлення. При цьому він має режими подачі сигналів SOS і попередження, які можна активувати при необхідності.

Швидке спрацьовування

Модель використовує негайну подачу пікового значення струму до 1000 А, за рахунок чого пуск акумулятора автомобіля відбувається менш, чим за секунду. При цьому осередки будуть захищені від надмірно сильного впливу струму. Вибухонебезпечні елементи конструкції ізольовані щоб уникнути аварійних ситуацій.

Альтернатива павербанку

Ще однією допфункцією техніки став режим паувербанка. Ви можете використовувати бустер для сумісних по роз'єму USB Type-C смартфонів, планшетів і ноутбуків для поповнення енергії в форматі 5В/3А.

Незалежний від погоди

Варто зауважити, що для пускового пристрою Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter не створюють перешкод перипетії погодних умов. Інтелектуальний контроль розряду осередків забезпечує умови для збереження функціональності навіть в умовах низької температури на рівні – 20°C. Хороша теплоізоляція і захист від перегріву дозволяють підтримувати працездатність без пошкодження компонентів системи і при температурі 60°C.

Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

3

Серія:

1000A