Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Кружка-блендер REMAX LIFE Fresh Fruit Series Direct Drink Juicer Cup USB RL-KG03 | 300ML |

Код: en-003517

Гарантія - 3 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Кружка-блендер REMAX LIFE Fresh Fruit Series Direct Drink Juicer Cup USB RL-KG03 | 300ML |

Кружка-блендер REMAX LIFE Fresh Fruit Series Direct Drink Juicer Cup USB RL-KG03 | 300ML |

Портативна перезаряджається соковижималка для фруктів і гуртка для соку Remax Fresh Fruit Series Straight Drink Juicer Cup 300Ml Портативний блендер працює від вбудованого акумулятора (1200mAh) тому Ви зможете

Портативна перезаряджається соковижималка для фруктів і гуртка для соку Remax Fresh Fruit Series Straight Drink Juicer Cup 300Ml

Портативний блендер працює від вбудованого акумулятора (1200mAh) тому Ви зможете швидко приготувати натуральні смузі, коктейлі і соки прямо на ходу. Ви зможете готувати улюблені напої відпочинку, на пікніку , в спортзалі, на дачі і просто під час прогулянки, для роботи приладу не потрібна електрична розетка. Особливості Remax Drink Juicer Cup:

Багатофункціональний: об'єднує в собі соковижималку для фруктів і кухоль для соку.

Швидкий: протягом 40сек Ви приготуєте натуральний сік або смузі.

Портативний: завдяки вбудованому акумулятору (1200мАч) дозволить приготувати коктейль далеко від джерел електрики. На повному заряді акумулятора дозволяє приготувати до 14 чашок напою.

Високоякісні матеріали: ріжуча головка з нержавіючої стали 304, чашка PC, ABS які безпечні для напоїв і людського організму.

Безпечний: блендер має приховану конструкцію леза, захист від випадкового включення, тому його безпечно використовувати.

Зручний: Ви можете пити сік прямо з пляшки після змішування або вставити соломинку в отвір відкривши кришку блендера. Має шнурок для перенесення, що дозволяє брати блендер з собою на роботу, спорт зал , на природу.

Портативний гуртка-блендер легко миється, не займає багато місця, але при цьому має значний обсяг 300мл.

Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

3