Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 18:00

Розумна зубна щітка Oclean X Pro Elite Grey (Міжнародна версія)

Код: en-004072

Гарантія - 12 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Виробник:
Oclean

Колір:

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Розумна зубна щітка Oclean X Pro Elite Grey (Міжнародна версія)

Розумна зубна щітка Oclean X Pro Elite Grey (Міжнародна версія)

Багато виробників електричних зубних щіток «уперлися в стелю »: вони покращують фізичні показники своїх продуктів, але не в змозі зробити їх більш розумними. Компанії можуть заявляти, що їх щітки мають смарт-можливостями,

Багато виробників електричних зубних щіток «уперлися в стелю »: вони покращують фізичні показники своїх продуктів, але не в змозі зробити їх більш розумними. Компанії можуть заявляти, що їх щітки мають смарт-можливостями, навіть коли насправді це далеко від істини. Як приклад - ці можливості доступні тільки в мобільному додатку, а сама щітка без смартфона мало чим відрізняється від звичайної. Деякі моделі навіть вимагають, щоб користувач запускав смартфон і чистив зуби знімаючи процес на камеру, інакше додаток не зможе проаналізувати якість чистки. Це далеко не те, що ми очікуємо від по-справжньому розумних пристроїв. Додати повноцінні смарт-функції такої мініатюрної речі, як зубна щітка , завдання не з простих. Проте компанія Oclean впоралася : вона вирішила, що електронною начинкою цього засобу гігієни повинна управляти операційна системи. Як справедливо вважають інженери Oclean, немає ОС - немає розумних можливостей. Компанія Oclean сприймає зубну щітку як повноцінний гаджет. І саме операційна система створює безшовне взаємодія всіх функцій, забезпечуючи якіснішу роботу щітки, тобто рівно те, що варто чекати від розумного гаджета. Нещодавно компанія Oclean випустив свій флагманський продукт - Суперрозумні електричну зубну щітку Oclean X Pro Elite. Вона оснащена новою версією операційної системи і вбудованими алгоритмами, які покращують процес чищення зубів і дозволяють краще стежити за здоров\'ям порожнини рота. Варто відзначити, що ця операційна система тісно взаємодіє з вбудованим в щітку кольоровим сенсорним екраном. По завершенні чистки на екрані автоматично виводиться результат - наприклад, можна побачити погано прочищені зони, щоб в подальшому приділити їм більше уваги. На цьому екрані також можна вибрати режим роботи, який впливає на інтенсивність і тривалість чистки.

Завдяки наявності операційної системи, взаємодіяти з розумними функціями щітки можна прямо на екрані, минаючи мобільне додаток. Що важливо - це дуже просто, і економить чимало часу. Операційна система в Oclean X Pro Elite може управляти деякими функціями максимально дружелюбно і без участі користувача. Наприклад, вона знижує інтенсивність чистки, якщо «бачить», що користувач докладає надмірні зусилля. Спеціальний сенсор стежить за тим, щоб щетина не завдала пошкодження ясен, тобто дозволяє уникнути травмування, що приводить до кровоточі. Можна сказати, що Oclean X Pro Elite задає нові стандарти і показує, наскільки можуть розумними бути електричні зубні щітки. Напевно саме в цьому напрямку і буде розвиватися індустрія , і досягнення Oclean будуть перейняті іншими брендами, навіть більшими.

Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

12

Колір:

Grey