Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Бездротові навушники Apple AirPods Pro (2nd generation) (MQD83)

Код: en-006005
НОВИНКА

Гарантія - 12 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Бездротові навушники Apple AirPods Pro (2nd generation) (MQD83)

Бездротові навушники Apple AirPods Pro (2nd generation) (MQD83)

Приголомшливий прогрес у всіх напрямках Оновлені навушники AirPods Pro 2 отримали ще яскравіше та насиченіше звучання. Удосконалені активне шумозаглушення та адаптивна прозорість дозволяють поринути у

Приголомшливий прогрес у всіх напрямках

Оновлені навушники AirPods Pro 2 отримали ще яскравіше та насиченіше звучання. Удосконалені активне шумозаглушення та адаптивна прозорість дозволяють поринути у прослуховування в будь-якому місці. Перероблене сенсорне керування тепер дозволяє управляти гучністю відтворення за допомогою свайпа. А покращення енергоефективності продовжує час автономної роботи до 6 годин.

Н2 – основа потужного звучання

Нова розробка Apple чіп Н2 виводить якість звучання на абсолютно недосяжний рівень. Чіп працює в колаборації зі спеціально розробленим драйвером та підсилювачем, в результаті чого ви чуєте потужні глибокі баси, чисті та чіткі високі звуки. Унікальні обчислювальні алгоритми Н2 покращують шумозаглушення та подовжують автономну роботу AirPods Pro 2.

Той рівень тиші, який вам потрібен

Шумопридушення в AirPods Pro 2 вдвічі ефективніше, ніж у попередньої версії навушників. Тепер ви можете слухати музику та підкасти, а також спілкуватися, не звертаючи уваги на оточення. Мікрофони з шумозаглушенням та спеціальний вентиляційний отвір ззаду розташовані так, щоб точно вловлювати потрібні звуки та відсікати непотрібні. А вдосконалені акустичні алгоритми дозволяють зосередитись на прослуховуванні та не звертати уваги на шуми.

Ваш комфорт – наш пріоритет

Серед чотирьох пар силіконових насадок різного розміру обов'язково знайдеться та, яка підійде саме вам. Унікальна форма насадок допомагає навушникам підлаштуватися під анатомічні особливості вуха для надійної та м'якої посадки. Навушники щільно і одночасно делікатно фіксуються у вусі, щоб ви могли насолоджуватися музикою, забувши про її джерело.

Оновлене керування

Простим натисканням на датчик на корпусі можна вибирати режими відтворення (шумопридушення або прозорий), а також керувати музичними треками та дзвінками. Додамо до цього сенсорний слайдер, при проведенні по ньому пальцем ви зможете регулювати гучність відтворення.

Ви у центрі уваги

AirPods Pro 2 з покращеними адаптивними технологіями пропонує новий рівень індивідуального підходу. Завдяки динамічному відстеженню рухів вашої голови навушники знають, як краще оптимізувати звучання. А адаптивний еквалайзер враховує особливості посадки навушників, щоб зробити кожне ваше прослуховування яскравим і комфортним.

Музика звучить так довго, як ви хочете

На одному заряді навушники працюють без перерви до 6 годин з включеним активним шумозаглушенням. З урахуванням ресурсу зарядного футляра вам забезпечено до 30 годин відтворення музики. Футляр заряджається за допомогою роз'єму Lightning, для його підзарядки можна використовувати Apple Watch, зарядний пристрій MagSafe або інший зарядний пристрій стандарту Qi.

Корисні оновлення футляра

Тепер у футляр вбудований динамік, який відтворює звук, що допомагає швидко виявити ваші AirPods Pro 2 серед інших речей. А ще звукові сигнали попереджають про розрядку батареї або завершення сполучення. І футляр, і навушники мають захист стандарту IPX4 від води та поту.

Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

12