Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Умови згодиНижчевикладена інформація є умовами угоди між інтернет магазином ENOT (надалі "Компанія") і покупцем ( "Покупець") про придбання товарів, через Сайт Компанії https://enot.in.ua Якщо Ви не приймаєте ці умови, Ви не зможете придбати наші товари, тому уважно ознайомтеся з цими умовами до здійснення покупок :Введення.

Покупець погоджується з умовами, обумовленими в цій Угоді сторін ( "Угода"), з усім, що стосується товарів та інформації надаються через Сайт. Ця Угода є договір між Компанією та Покупцем, і замінює будь-які попередні або інші угоди, договору і гарантії, і обумовлює все, що стосується товарів та інформації наданих за допомогою Сайту. Покупець погоджується переглянути і визнати цю Угоду до покупки товарів або послуг на Сайті.Інформація для Платежу.

Покупець зобов'язаний заплатити вартість придбання товарів і послуг, а так само вартість доставки товарів в сумі, пред'явленої на момент оплати, включаючи всі прикладені податки. Максимальна вартість однієї угоди реалізованої між Покупцем і Компанією не може перевищити суму рівну $ 10,000 США.Авторське Право.

Зміст Сайту захищене авторськими правами. Будь-які дії, пов'язані з використанням матеріалів, а так само копіювання, перерозподіл, використання або публікація Покупцем повного змісту або будь-якій частині Сайту, допускається тільки з дозволу адміністрації.Редагування, видалення і модифікація.

Компанія резервує за собою ексклюзивне право на редагування, видалення або установку на Сайті будь-якої інформації, а так же видалення або установку будь-яких товарів для продажу. Компанія може модифікувати цю Угоду, або ціни на товари і послуги, з повідомленням про це Покупця, якщо це обумовлено в Угоді про надання Послуг, і може припинити функціонування або модифікувати будь-які або всі розділи Сайту на свій власний розсуд і без попереднього повідомлення. Модифікація цієї Угоди вважається дійсною з моменту публікації його на Сайті, і ставитися до угод, укладених після дати публікації.Право відмови.

Компанія резервує за собою право на свій власний розсуд, припинити продаж товарів і надання послуг, а також регулювати доступ до покупки будь-яких товарів або послуг. Відповідно до Закону України про захист Прав Споживачів, Покупець має право повернути придбаний товар протягом 14 днів. Для здійснення повернення необхідно пред'явити придбаний товар. Повернення товару належної якості проводиться, якщо він не був у вживанні і якщо збережені його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також товарний або касовий чек або інші документи, видані споживачеві разом з проданим товаром. У разі відмови або обміну (незалежно від причини) товару за фактом доставки, Покупець зобов'язаний відшкодувати Компанії повну вартість доставки товару. У разі, коли товар доставлявся в один з регіонів України, Покупець зобов'язаний відшкодувати вартість кур'єрської доставки і відправки товару.Відшкодування.

Покупець погоджується відшкодовувати, захищати і підтримувати позицію Компанії та її постачальників, партнерів і ліцензіарів в безпеці від будь-якої відповідальності, збитків, претензій і витрат, пов'язаних з порушенням Покупцем цього Контракту або використанням Сайту.Обмеження передачі прав іншій особі.

Право Покупця використовувати Послугу, є його особистим правом і не підлягає передачі іншій особі або організації і регулюється межами і умовами встановленим Компанією або Компанією кредитної картки Покупця.Обмежена відповідальність.

Надані товари і послуги, зміст, а так само послуги надаються через інші послуги передбачені "як є" і "як є" і всі гарантії, явні або неявні, заперечені (включаючи, але не обмежуючись відмовою від будь-яких неявних гарантій комерційної цінності і придатності для конкретної мети). Єдина і ціла максимальна відповідальність компанії з будь-якої причини перед покупцем єдина і єдина компенсація по будь-якої причини, буде обмежена сумою сплаченою клієнтом для придбаних конкретних товарів або послуг. Компанія і будь-які з її партнерів, дилерів або постачальників не відповідальні за будь-який непрямий, спеціальний, випадковий, або наступний збиток, (включаючи збиток і збитки в бізнесі, зменшення доходу, судові справи, або подібні витрати збитки і витрати) незалежно від того, що вони базувалися на порушенні контракту, порушення гарантії, недбалості (включаючи недбалість) в результаті використання продукту або послуги або іншим способом, навіть якщо попередньо було повідомлено про можливість такого збитку. Обмеження шкоди викладені вище - фундаментальні елементи основи угоди між компанією і покупцем. Цей сайт, товари і послуги не повинні розглядатися без таких обмежень. Деякі державні закони можуть бути застосовані щодо обмеження відповідальності. Будь-які можливі судові розгляди здійснюються в суді.Використання Інформації.

Компанія резервує право, і Покупець уповноважує Компанію, на використання за призначенням всієї інформації щодо використання Покупцем Сайту і всієї інформації наданої Покупцем, згідно з діючими законами.Інше.

Ця Угода має розглядатися в тому вигляді, як воно опубліковано на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законів України. Будь-які дії Покупця, що стосується його претензій повинні проводитися протягом десяти робочих днів (10) після будь-якого придбання здійсненого на Сайті або покупець назавжди відмовлятися від своїх претензій. Всі дії повинні проводитися в рамках обмежень, викладених в Розділі 5 і 8. Зміст цієї Угоди має бути викладено і зрозуміле таким чином, що його сенс однаково рівнозначний для обох сторін. Якщо будь-яка з частин цієї Угоди буде визнана неправильною або нездійсненною, ця частина повинна бути приведена у відповідність з законом таким чином, щоб відобразити вихідні наміри і інтереси обох сторін. Решта частини повинні залишатися в повній силі і дії. У разі, якщо що-небудь пов'язане з Сайтом або Компанією, вступає в конфлікт або протиріччя з цією Угодою, ця Угода є пріоритетним. Невдача Компанії в здійсненні будь-якого надання цієї Угоди Покупцеві не повинна вважатися звільненням від такого надання або звільненням від права здійснювати таке надання.