Час роботи:

ПН-СБ: 10:00 - 18:00
НД: 10:00 - 16:00

Геймпад Sony DualSense White (9399902)

Код: 05724

Гарантія - 12 міс.

Обмін / повернення протягом 14 днів після покупки

Доставка

Оплата

Обмін

Опис

Опис Геймпад Sony DualSense White (9399902)

Геймпад Sony DualSense White (9399902)

Тактильна віддача Відчуйте фізичну віддачу у відповідь на ваші дії в грі завдяки парним приводів, які замістили собою вібромоторчікі. У ваших руках динамічна вібрація контролера дозволить симулювати

Тактильна віддача

Відчуйте фізичну віддачу у відповідь на ваші дії в грі завдяки парним приводів, які замістили собою вібромоторчікі. У ваших руках динамічна вібрація контролера дозволить симулювати широкий спектр відчуттів - від оточення в грі до віддачі різних видів зброї.

Адаптивні тригери

Випробуйте реалістичні відчуття від взаємодії з предметами і оточенням в грі і завдяки різному ступені зусилля і опору тригерів. Ви зможете реально відчути натяг тятиви або удар по гальмах і повністю зануритися в дію гри.

Вбудований мікрофон і роз\'єм гарнітури

Спілкуйтеся з друзями в чаті завдяки вбудованому мікрофону або підключивши гарнітуру через роз\'єм 3,5 мм. Легко включайте і відключайте мікрофон за допомогою спеціальної кнопки виключення звуку.

Кнопка створення

Записуйте найефектніші ігрові моменти і ведіть стріми за допомогою кнопки створення. Спираючись на успіх кнопки SHARE, кнопка створення пропонує гравцям ще більше можливостей для створення ігрового контенту і трансляції своїх пригод в прямому ефірі.

Знаменитий комфорт

Візьміть управління в свої руки завдяки контролеру з вдосконаленим двоколірних дизайном, який поєднує в собі знайоме розташування кнопок, поліпшені джойстики і повністю перероблену світлову панель.

Знайомі функції

Бездротовий контролер DualSense успадкував багато функцій від DUALSHOCK4, давши їм нове життя для ігор наступного покоління.

Вбудована батарея

Заряджайте і грайте, тепер за допомогою USB Type-C .

Вбудований динамік

Деякі ігри використовують додаткові можливості контролера, додаючи ще один рівень сприйняття завдяки звуковим ефектам високої чіткості.

Датчик переміщення

Вбудований акселерометр і гіроскоп забезпечують інтуїтивно зрозуміле управління рухами для підтримуваних ігор.
Розгорнути

Характеристики

Інше

Гарантія, міс.

12

Колір:

білий