Корпус 1stPlayer A3-500PLS Black 500W
Код товару: 115165
0 Залишити відгук
Артикул: A3-500PLS
На складі
Наявність товару
Cамовивіз із магазину сьогодні
м. Харків. вул.Малом'ясницька, 6 Немає в наявності
Термін доставки від 3 годин до 3 днів
(уточнюйте у менеджера)
Віддалений склад В наявності
Ціна формується
Основні характеристики:
Форм-фактор материнської плати: ATX / microATX / Mini-ITX
Максимальна довжина відеокарти, мм: до 330 мм
USB: 1x USB 3.0, 2x USB 2.0
Потужність БЖ, Вт: 500
Всі характеристики
Доставимо цей товар:
Кур'єром (м.Харків)
Кур'єром (м.Харків) протягом дня
Нова пошта (Україна)
Нова пошта (Україна) від 1 до 3 днів
від 79грн.
Оплата
Готівка Готівка
Оплата на рахунок (+2%) Оплата на рахунок (+2%)
Безготівковий (+4%) Безготівковий (+4%)
Опис
Модель комп'ютерного корпусу А3-500PLS від китайського виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Midi Tower. Підтримується установка материнської плати з форм-фактором ATX. Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 330 мм. Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 150 мм. На корпусі розташувалися такі передні порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Audio.
Характеристики
Характеристики
USB 1x USB 3.0, 2x USB 2.0
Індикатори HDD, Power
Бренд 1STPLAYER
Вікно для кріплення кулера CPU є
вихід на навушники є
Вхід для мікрофона є
Гарантія 12 міс
Кількість 2,5" відсіків 3
Кількість 3,5" відсіків внутрішніх 1
Кількість 5,25" відсіків 1
Колір корпусу чорний
Колір лицьової панелі чорний
Місця під додаткові вентилятори/розташування передня панель - 2х 120 мм, задня панель - 1х 80 мм
Максимальна висота процесорного кулера, мм 150
Маса, кг 3,55
Матеріал боковини сталь
Матеріал передньої панелі пластик
Матеріал шасі сталь
Механізм відкривання знімаються бічні стінки